Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj, vagy argán olaj?

Ricinus olaj, vagy argán olaj?

Figyelt kérdés

egyiket sem próbáltam még hajra..göndör hajam van,ami festett vörös(ráadásul most festetem vissza világos barnára és le kell szőkíteni...)melyiket ajánlanátok,kinek melyik vált be jobban?plusz: tényleg nagyon ártalmas göndör hajra a szőkítés? egyik ismerősöm azt mondta hogy kiszedi belőle a hullámokat..

21 L



2016. aug. 4. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Göndör hajú vagyok, és nekem is szőkítettni kellett.

A hullámokkal semmi nem történt, ugyan olyan mint amilyen előtte volt.


Én argánolajat használok, nekem nagyon bevált.

2016. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,megnyugtattál :) gyógyszertárban vetted?
2016. aug. 4. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, netről rendeltem. Nem tudtam, hogy gyógyszertárban is lehet kapni. :D
2016. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az argán olaj köztudottan tényleg jobb de drágább is. Mondjuk én kókuszolajat használok és tökéletes :D
2016. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most kezdem majd használni, amit ajánlottak a nagyon száraz hajamra: egy literes tégelyben lévő hajpakolást (nálam ez Kallos -sokan írták, hogy nem valami jó márka, de nekem eddig nincs vele bajom) használok alapnak, ebből veszek ki 2 evőkanállal (ez hajhosszfüggő) és háromféle olajat keverek el benne. (ricinus, kókusz, argán) Én is a netről rendeltem őket egy bio oldalról.
2017. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!