Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mellkas szőrtelen, vagy szőrösen?

Mellkas szőrtelen, vagy szőrösen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

33 éves vagyok, és eléggé szőrös. Mellkasom, hasam eléggé szőrös. Hajnyíróval szoktam igazítani, de így is azért az. Borotválás nem játszik, mert nagyon hamar nő, és akkor elég gáz amikor borostás. Gyantára gondoltam, csak az aggaszt, hogy nem gáz az? nem homos az? Átlagos testalkatú vagyok.



2016. aug. 4. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Szamomra undorito visszataszito es nem szexi..halistennek paromnak nem no :))fontold meg azt a gyantazast
2016. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mármint a szőr a visszataszító?
2016. aug. 4. 21:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik a szőr.
2016. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nője válogatja, de szerintem nagybb százalékban főleg a te korosztályod az enyhén szőrös mellett döntene...gyantázás langyi dolog :D másik, hogy kegyetlenül fáj (tapasztalat 1x elég volt) Hajnyíros dolog teljesen jó szerintem, én is úgy szoktam.
2016. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát gyantazáson túl vagyok, az egyáltalán nem volt para :)
2016. aug. 5. 06:34
 6/13 anonim ***** válasza:
jól döntöttél :))
2016. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ha téged zavar szörös melkas has, akkor egész nyugodtan gyantáztasd továbbra is. Nem gáz és nemis homos.
2016. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én csak 16 vagyok, de szeretem ha egy fiúnak szőrös a mellkasa.
2016. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Marmint a hatam legyantaztattam mar. Volt ket folt.
2016. aug. 5. 17:02
 10/13 anonim válasza:
Szia! Én személy szerint nem szeretem ha egy fiú szedeti a hasáról vagy a mellkasáról a szőrt, mert utána szúr, torzsás és nem szép látvány, mikor nő. Ha a hátadon is van szőr az már más tészta. Viszont, ha téged ennyire zavar, nem érzed jól magad, vagy akadályoz, akkor szabadulj meg tőle. De egyébként, ha találsz egy olyan párt akit nem izgat, hidd el téged se fog utána :)
2016. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!