Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljesen elcsesztem a hajam...

Teljesen elcsesztem a hajam teljesen kivagyok akadva!? Hogy távolíthatnám el a vörös hajfestéket?

Figyelt kérdés
Egy középbarna hajam volt(amit a fogdrászok sötétszőkénel hívnak. )És most befestettem barnásvörösre . De SZÖRNYŰ lett egyszerűen . Az a tipikus művörös lett amit inkább lilának neveznék. Tud bárki bármi tanácsot adni hogy mit csináljak??? Annyira szeretném a hajszínemet visszakapni!! 😭😭😭 Valószínűleg holnap megpróbálja egy másik fodrász bárnára festeni de nem ígérni hogy sikerülni fog. Mit tegyek ? Nincs ötletetek?
2016. aug. 9. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
A jó öreg nullásgép még nem hagyott cserben senkit.
2016. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kérj segítséget egy fodrásztól.
2016. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
vannak ilyen festékeltávolító folyadékok. azzal próbálkozz. vagy van még a color b4.
2016. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fodrásznak tudnia kellene, hogy nem barnára kellene festenie első lépésben, hanem előbb le kellene szívatnia a vöröset és úgy rá egy másik szín. Én is csesztem el a hajam már és így teljesen helyrejött színe.
2016. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mennyire roncsolta meg a leszivatás?
2016. aug. 9. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Semennyire, nem vettem észre rajta semmit. Pedig nincs erős hajam.
2016. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem leszívatni kell hanem hajradírral leszedni a festéket és kész. A leszívatás káros és nem csak a festéket szedi ki hanem a saját hajszíned egy részét is.
2016. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!