Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A festett hajra való termékek...

A festett hajra való termékek tényleg hatásosak és védik a színt, vagy ez is csak egy reklámfogás?

Figyelt kérdés
Nemrég lett festve a hajam és nem tudom, hogy vegyek-e direkt festett hajra való sampont, balzsamot. Miben más egy ilyen hajcucc, különbözik-e egyáltalán valamiben a "rendes hajra" valóktól?

2016. aug. 10. 06:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Használtam sampont és tényleg jó, illetve használhatsz bármilyen balzsamot, csak nem placentát, mert az csak szőkéknek való.
2016. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melyik márka samponját használtad?
2016. aug. 10. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem márkától is függ. Én pl. a gliss kurnál nem tapasztaltam semmi különbséget a színvédős meg a fekete dobozos között, a varga gyógysamponnál kifejezetten nem kopik annyira a szín, mást nemigen használok. Most a bátyám dicsérte nagyon a fructis színvédőset, ezért legközelebb szerintem kipróbálom.
2016. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben vannak normális hajszínvédős vagy akár színezett samponok/balzsamok is, az hatásos, a divatmárkás Gliss Kur félék nem érnek semmit.
2016. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végülis vettem a fodrászkellékesben olyat, amit a fodrász is használ.
2016. aug. 12. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!