Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt múlik el az...

Mennyi idő alatt múlik el az égés?

Figyelt kérdés
Tegnap gyújtóval elégettem a szám alatt kor formájába az állam. Akkor vizes ronggyal borogattam és este Fenistil gel kenőcsel kentem be és ma is azzal kenegettem. Ezt a kenőcsöt használjam vagy mást? Megfog maradni a helye? Mennyi idő alatt múlik el? Kerlek segítsetek!
2016. aug. 17. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elmullik egyaltalan telejesen, ugx hogy nem marad heg!

En az arcomat egettem meg egyszer hajsutovassal, veletlen mozdulat es nagyon melyen erte..!

Tobb honapon keresztul volt piros, "seb" (de nem olyan mint mikor kisgyermekkent elestel es a terded sebes volt) foltos az arcom..

Aztan elkezded visszahuzodni, leesni a seb..es egy heg maradt ott ami 2,5ev utan tunt el "teljesen"-de ha kozelrol es sokaig nezem mindig latom hogy hol tortent..

En koromvirag kremmel kentem vegig:) segitett, "csillapitotta" a fajdalmat, es segitett osszehuzni:)

2016. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az égési sérülés maradandó is lehet,ha pigmentálódik.Nyugtató,hűsítő krémmel kend.
2016. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!