Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZEGEDEN szolárium? Többi lent.

SZEGEDEN szolárium? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én régóta szolizok, hetetnte-kéthetetnte egyszer. Most elköltöztem Szegedre, barátom biciklizik és csak a karja barna, ezért úgy gondoltuk eljönne velem szolizni néha. Viszont nem tudom hol van szegeden olyan szolárium,ahová férfiak is járhatnak. Valaki tud? :) Előre is köszönöm a válaszokat.:)

2016. aug. 19. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

De édesek vagytok :)

Bármelyik szoliba mehet fiú is :)

Ajánlom a Kálvária sgt-n a Sundance szolit, 8-21ig nyitva vannak, ott rendszeresen összefutok fiúkkal is

Honvéd téri Ibiza Sun is jó

Ha Tarjánban laktok Retek utcai Fénytenger szoli se rossz

Vagy ahova én járok leginkább az Átrium szoli, ez a Kárász utcán van, éjjel nappal nyitva van, itt nem is nagyon fogtok összefutni senkivel mert személyzet sincs, önkiszolgáló hely

2016. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod.:)
2016. aug. 20. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!