Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendbe jön valaha a hajam?

Rendbe jön valaha a hajam?

Figyelt kérdés

Derékig érő szőke (nem festett)vékonyszálu hajam van kb 3 éve majdnem minden nal vasaltam de vissza is vágattam sokszor a végéből.Aprilis óta nem vasalom..használok rá Kallos hajbalzsamot plusz haj erősítő sprayt (glisskur).Szerintetek rendbe jön mert még mindig el van töredezve pedig vissza is vágattam..

17/l :)



2016. aug. 20. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor jön helyre ha levágatod a teljes részt amit előtte vasaltál. A töredezés nem fog összeforrni, mivel a haj nem él, nem gyógyul... viszont tovább törik ha nincs levágva.
2016. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gyógyul be :( pedig jó is lenne. Az első hogy tényleg vágd le a töredezést, de valamennyi úgyis lesz úgyhogy ha nem olyan vészes akkor csak ápold rendesen, viszont ha láthatóan töredezett és elég sok attól meg kell válni jobb lesz utána sokkal, és gyorsabban is nő nyugi :). A természetes dolgok néha pedig még jobbak. Olajok, teák. Neten kereshetsz párat de leírom amit én ismerek: kókusz,ricinus (bár már a csapból is ez folyik) argán olajok, és csalán, menta. Én kókuszolajat és csalánteát használok de egyszerűen fantasztikus tőle a hajam. Próbáld ki valamelyiket.
2016. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) igen a kókuszolajat meg az argán olajat sokan mondták meg olvastam is róla de pl kókuszolajat hol vegyek és milyet?:)
2016. aug. 20. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!