Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Éjszakára mit csináljak a...

Éjszakára mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Este szoktam megmosni, és beszárítani, akkor jó, de reggelre ha kiengedve hagyom akkor bezsírosodik, ha pedig összefogom akkor benne marad a hajgumi nyoma és nagyon rosszul áll. Vasalni nem akarom, valami ötlet erre?:/

2016. aug. 25. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Moss reggel hajat :D
2016. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vastag hajgunival lazán. En úgy csinálim és jó
2016. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Reggel nincs időm rá...

Ha lazán fogom össze, akkor meg szétjöm éjszaka

2016. aug. 25. 22:31
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
akkor nincs más megoldás. azt várod, hogy más megoldja, a te hajad gondját, de reggel nem vagy hajlandó hajat mosni, este meg nem bírod a sajt hajadat jól összefogni? érdekes vagy és ahogy látom sok a problémád is az életben.
2016. aug. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg zuhanysapka? Bár nemtudom mennyire káros ha egész este fennhagyod mert akkor nem úgy tud szellőzni a fejbőröd és az sem biztos, hogy reggelre megszárad a hajad.

Száraz hajsampon/spray?

Ha nincs időd reggel hajatmosni akkor jobb ha egy kis vizes permetet fújsz a hajadra és megszárítod.

2016. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én éjjelre (csak alul) lazán összefonom :) valahol azt olvastam,hogy így a legegészségesebb,mert nem törik olyan könnyen és a hajgumi nyoma sem marad meg,ugye :D
2016. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Funaki válasza:
Nekem is ez a problémám.. Én nemrég csinálom ezt és abszolút bevállt: mindig befonom kétcopfba lazán és ha még teszel rà valami olajat pl.: argán olajat , gyönyörű, fényes és hullámos lesz a hajad. Nekem váll alá érő vékonyszálú hajam van. Nekem ez vált be. Sok sikert! :)
2016. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Adom az előttem lévőek válaszát, fond be! Lazán, és reggelre semmi bajod nem lesz vele, nem is töri a hajszálaidat.
2016. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért mosok reggel hajat.
2016. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!