Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik ilyen haj egyáltalán?...

Létezik ilyen haj egyáltalán? Sok, mégis vékony?

Figyelt kérdés
Sok hajam van, viszont olyan vékonyszálú, és puha, mint a macska szőre, ezért kevésnek és laposnak tűnik a mennyisége ellenére. Nem áll sehogy, csak lóg, bármit teszek rá. Van valakinek még ilyen szerencsétlen haja? Milyen frizurát érdemes választani? Vállig erőnél rövidebbet nem akarok, mert az rosszul áll.
2016. aug. 27. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

ugyanez nálam is! nem tudok frizurákat sem csinálni, mert összevissza vannak forgóim is, a frufrut elfelejthetem,mert annyi babahajam van, hogy abból lehetne frufrum...felkötni nem tudom, mert 5kiló hajlakk vagy hajhab se lenne elég, hogy lesimítsam a babahagajat...mi marad? behullámosítom, akkor kb áll valahogy, vagy simán egyenesen lelógva hordom...kész,kifújt a dolog.


Ja és ronda a fülem,szóval felkötve nem hordom publikusan.


bocs, és kössz, hogy kipanaszkodhattam magam :D

2016. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi gond, együttérzek veled, mintha magamat olvastam volna! :D
2016. aug. 27. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor milyen legyen? Kép?
2016. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sorstársak. :(
2016. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!