Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Buz. S, ha egy férfi pedikűrös...

Buz. S, ha egy férfi pedikűröshöz megy?

Figyelt kérdés
Első alkalom, kezelés.

2016. aug. 27. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bzis az ha kézenfogva sétál egy férfival... az hogy pedikűröshöz megy miért lenne?
2016. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Főleg csajok meg piperkőcök járnak oda?!!
2016. aug. 27. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bu*is, ha nem, szerintem semmi baj nincs vele. A Férfiak egy része igencsak elhanyagolja a lábkörmeit. Jólszituált Férfiak lába is tud úgy kinézni, mintha 3 hete nem foglalkoztak volna vele. Akkor már inkább kevésbé gáz, ha egyszer elmész pedikűröshöz.
2016. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A pedikur elsosorban egeszsegugyi, mint sem szepsegapolasi dolog. Edesanyam pedikuros. Rengeteg ferfi is jar hozza repedt sarokkal, borkemenyedessel, tyukszemmel, benott korommel, korom gombaval stb stb

Egyaltalan nem b.z.is

2016. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem pár bőrkemènyedèsem van, 2-3 hólyagom, illetve csúnya a köröm, a két kislábujjamon...
2016. aug. 28. 00:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem festeted ki pirosra kis kövekkel a körmöd, akkor az égvilágon semmi b zis nincs benne. Egészségügyi dolog, szerintem az egyébként is nagyon taszító, ha egy férfinak ápolatlan a lába.
2016. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!