Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most bontom fel a naptejet,...

Ha most bontom fel a naptejet, az jövő nyáron is jó lesz vagy már nem?

Figyelt kérdés

2016. aug. 27. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem megromlik, és ha magadra kened, lemarja a bőrödet.
2016. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Első, ennek mi értelme volt?


Általában egy évig jók, szóval ha szezon elején kibontod, akkor jövőre már nem lesz jó.

Max csak akkor, ha télen is mész síelni, vagy vmi egzotikus országba, ahol épp nyár van.


Ha nem volt kibontva, az sem számít, mert ezek már ott piehnnek az üzletekben szezon elején.

Évente újat kell venni.

Már 1000 ft alatt vannak teljesen jók, a drogériák saját márkás termékeiben megbízhatsz. Sokszor többet tudnak, mit a drága márkás termékek.


Az a baj velük,hogy a dobozban állás közben elveszítik a védelmi tulajdonságaidat, és hiába kened majd magadra, ugyanúgy leéghetsz, mintha semmi nem lenne rajtad.

Valamint olyan kémiai folyamatok indulnak be bennük, maik károsak lehetnek a bőrödre, pl. allergiás reakciút okozhatnak.

2016. aug. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Jó lesz, felbontástól (!) számított egy évig. Tehát jövő augusztusig elhasználhatod.
2016. aug. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

nem ez van rajta!

gyártástól számított egy évig.

nem élelmiszer ez!

2016. aug. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Na én kimentem a fürdőbe, kivettem a szekrényből.

Ez van rajta:

Felhasználható: ld a flakon alján (hó/év)

És az aljára rá van nyomva, hogy 04/17.

Én május körül vettem, ezek szerint áprilisban gyárthatták. Ezeket itt Európában tél végén, tavaly elején gyártják, hogy viszonylag frissen kerülhessenek a polcokra.

Honnan tudná, mikor bontod fel?

És ha egyszer óriási akcióban veszel 8 flakonnal, a következő 8 évre, akkor szerinted az utolsót felbontod 8 év múlva, és még a 2025-ös nyaraláson is használhatod?

2016. aug. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem át szokott húzódni egy-egy flakon használata a következő évre. Nem vettem észre, sem az állagában, sem a hatásában bármi változást.
2016. aug. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :)
2016. aug. 28. 09:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem élelmiszerről van szó, ám megromolni ez is ugyan úgy oxigénnel érintkezve fog.
2016. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig 2 évig használtam egyet és semmi baj nem volt még velük. A szüleim meg kb 5 évig használják ugyanazt...
2016. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!