Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FONTOS! Milyen hosszú haja...

FONTOS! Milyen hosszú haja lehet a videóban szereplő gyereknek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=4j8plxqxIBI

Rettentően tetszik a haja, én is ilyenre szeretném növeszteni a hajam. 2,5 cm-t nő a hajam egy hónapban , légyszi azt is írjátok meg , hogy mennyi idő alatt lehet ilyen hajam?


2010. ápr. 21. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
stoppold le a képet, a szem nagysága kb annyi mint a tied, leméred a haját és a szemét a gyereknek...utána egy aránypárral megvan a hajhossza....a szorzás, osztás meg 3.os tananyag, talán menni fog
2010. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most mekkora a hajad az sem mindegy, amúgy meg ez nem hosszú úgyhogy nem kell hozzá sok idő.
2010. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

hát elől neki olyan 5-6 cm lehet..


Hátul olyan 4-5


Oldalán pedig 10-11 cm lehet..


Kb 6 hónap alatt nőne meg..



( nekem hosszú hajam van, 47 cm, 2 év alat nőtt meg, nekem is nagyon gyorsan nő:) )

2010. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
természetesen akkor fél év, ha teljesen a nulláról indulsz:P
2010. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem teljesen 0..kb most olyan 4 cm-s hajam van oldalt sokkal rövidebb mert ott lelett tolva szinte 0ással ott kb 1 cm most.


4és fél hónap mulva meglehet h ilyen hajam lesz?


majd természetesen teszek képet

2010. ápr. 21. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
17:21 jól mondja. Neked pont ott a legrövidebb, ahol a gyereknek a leghosszabb. Nekem kicsit sok az a 2,5 cm egy hónapban, de te biztosan jobban tudod. Amúgy szerintem is egy olyan 6 hónap. Kibírod. Én már 11 hónapja növesztem és még mindig van alaphangon 7-8 centi híjja. Ráadásul neked sosem fog szarul állni, mert nem éri el azt a hosszt, amikor már kezelhetetlenül hosszú, de még nem néz ki sehogy. Sok sikert a hajnövesztéshez!
2010. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A FÉRFIAKNAK 2-3 centit nő a haja egy hónapban.

Míg a NŐKNÉL 1,5-2 centi az optimális.

2010. ápr. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!