Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajstílushoz tényleg...

Ilyen hajstílushoz tényleg nagyon dús haj kell?

Figyelt kérdés

Egy ilyen hajat szeretnék vágatni, viszont elég ritkás a hajam 19 éves létemre, a homlokom még nem kezdett el "nőni", viszont már felül a két oldalon (ahol a "felső" és az "oldalsó" haj találkozik) már ritkul a hajam meglehetősen, most 3 centis haj mellett meglehetősen látszik a fejbőröm ott. Ilyet szeretnék:


[link]


[link]


[link]


[link]



Ehhez tényleg nagyon sok haj kell és felesleges is elkezdenem növeszteni hozzá mert nagyon hülyén néznék ki? Kb. 12 centis haj kell hozzá és most nekem nagyon rövid, úgyhogy feleslegesen nem növeszteném fél évig.



2016. szept. 7. 17:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Ott a 3. képen annak a piros körnek nincs jelentősége. Abban a csíkban ritkul a hajam.
2016. szept. 7. 17:57
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha tupirozod, meg hajlakkal rebdesen megcsinálod, és mindig szánsz rá idöt nem fog látszódni hogy nincs olyan dús hajad. az viszont biztos hogy nem a legelönösebb kevés hajhoz, mert elég sok munkával jár..
2016. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva az nem baj ha sok munkával jár, eddig csak ilyen rövid tüsi hajam volt mindig, sosem kellett tupíroznom vagy hajlakkoznom, most még élvezném is hogy kell. Attól félek hogy pár év és már olyan szinten megritkul majd a hajam hogy nem tudok majd semmilyen frizurát csináltatni anélkül hogy nagyon hülyén néznék ki, ezért szeretném még most "kiélni" magam, ameddig lehet.
2016. szept. 7. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg vele vesződni ritkás haj esetén :/ csak hülyén fog kinézni és sokáig kellene növesztened még. Inkább told le vmi rövidebbre, pl félcentisre akkor nem látszik, hogy ritka.
2016. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most toltam le kopaszra nyáron és szörnyen nézett ki utána fél centisen sajnos, a hajszálaim függőlegesen állnak felfelé, úgy mint a kefe szálai, nem lapulnak le egyáltalán még hajlakkal sem, így olyankor látszik a legjobban a fejbőröm. Akkor kezd el normálisabban kinézni mikor már felül 4-5 centi, és a hajszálak elkezdenek lefelé lapulni meg kicsit fedik egymást. Szerintem elkezdem növeszteni, aztán már olyan 6 centi körül már úgyis hátra tudom majd nyalni valamennyire, és akkor meg tudom nézni hogy mennyire nézne ki hülyén. Annyira rossz így, a túl rövid is hülyén néz ki, meg a túl hosszú is.
2016. szept. 8. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy tényleg megér egy próbát. Nekem sincs sajnos valami dús hajam
2016. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!