Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok fehér pattanásom...

Nagyon sok fehér pattanásom van szinte mikor fel kellek mindig ki kell őket nyomkodnom hogy kerülhetném el őket? és ha nem járok el kozmetikushoz nagyon sok patti jön ki rajtam kozmetikus utan szép az arc de utana 3 hétre rá megint jönnek rajtam .

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyelj arra, hogy miket eszel. Kerüld a zsíros, olajos ételeket (beleértve a magvakat is). Persze ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán ne egyél, csak mértékkel. Fogyassz sok gyümölcsöt és zöldséget. Bár a csokira még nem bizonyították rá, hogy valóban pattanásokat okozna, mégse ajánlják olyanoknak, akik hajlamosak a pörsenésekre.

Valamint rendszeresen tisztísd az arcod.:)

2016. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia kedves kerdezo!


Egyik ismerosomnek is hasonlo problemaja van, en azt ajanlom, hogy igyal sok vizet, mert az megtisztitja a szervezeted, ugy hallottam hogy a koros pattanasok, remelem nem sertelek meg ezzel a kifejezessel, a sok mereganyagtol van a szervezetben es a sok egeszsegteken taplalkozastol. Elsonek a belso dolgaidat rendezt, mert amig az nincs rendben addig folyton kifogsz pattogni. Keruld a zsiros eteleket, es az olajos magvakat, ahogy az elozo valaszolo is tokeletesen kifejtette.


Egyel vitaminokat, vannak szepsegvitaminok tabletta formajaban, kulon borre is.


Kremek kozul nem tudom mit hasznalsz, de keruld az olyan kremeket amiben olajok vannak, mert attol en is kiszoktam pattogni. Probald naponta tisztitani,de ne vidd tulzasba, mert az csak rosszabb!


Esetleg kerdezd meg a kozmetikusod, hogy a kezelesed alatt milyen termeket hasznal es hasonlokat szerezz be. Hogy otthon is tudd kezelni.


Az is elofordulhat, hogy valami irritalja a borod, esetleg parnahuzat.


Es itt van egy termek amit ajanlanek: Vermix szaritokeverek pattanasokra


Remelem segithettem es helyrejon a problemad! :))

2016. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a csoki okoz pattanásokat, hanem minden amiben cukor van!
2016. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor ennyi erővel csak füvet ehetek :D
2016. szept. 13. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezeket ki kell tisztítani!Nem fog magától elmúlni sok minden okozhatja,de a rendszeres tisztítás a megoldás.
2016. szept. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kaja:

- semmi tejtermék

- semmi adalékanyag

- magvakkal nincs baj, azok mehetnek

- sok zöldség, gyümölcs és hal


Innivaló:

- min. napi 3l, lehetőleg natúr víz vagy gyógytea


Mozgás:

- sokat kint lenni a levegőn

- futás és egyéb aerob sport ér, izzadj minél többet


Tüneti kezelés:

- ne nyomkodd (tudom, baromi nehéz megállni, voltam már a helyedben)

- napi többszöri arcöblítés (csapvízzel, szigorúan)

- kamillás gőzölés heti egyszer

- tonik és minden drogériás arckence a kukába, csak bajt csinál - tíz évig használtam ilyen szarokat, csak rosszabb lett a bőröm

- kend aloelével és körömvirág-kamilla krémmel - lehozza a gyulladást, helyreállítja az arcod

2016. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!