Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen itthon is kapható...

Milyen itthon is kapható hajfesték márkával tudnám elérni az alábbi hajszínt?

Figyelt kérdés

Sajnos jelenleg sötétbarnára van festve a hajam, tehát ennyire világos biztosan nem lenne (nem is baj), de szeretnék belecsenni egy kis meleg árnyalatot.


A képen látható vöröses-barna szín nagyon tetszik.

[link]



2016. szept. 15. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen színű lett a hajam, miután a fekete hajfestékre C-vitaminos hajpakolást tettem, nem gondoltam volna, hogy van aki magától ilyen színt akar festetni, elég unalmas szerintem, de ez csak az én véleményem. :) C vitamint kipróbálhatnád, 2 ek c vitamin por, 2 ek sampon, egy kis víz, hajadon eloszlatod, kb. 1 óráig rajta hagyod, megismételheted utána közvetlenül mégegyszer, majd 1 óráig hajpakolás (argánolaj és balzsam pl), mert eléggé szárít
2016. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* feketére festett hajamra, pontosabban :)
2016. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki a mahagóni hajfestéket, ha sötétbarnára kened rá, akkor az eredmény egy sötét vörösesbarna lesz. Elég sok márkának van ilyen festéke.
2016. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!