Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok valamit ajánlani...

Tudnátok valamit ajánlani száraz hajra? Valamint örülnék egy tanácsnak esetleg terméknek a csillogó hajért. A ricinus olaj hajra való hatásaira is kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés
Hasznàlok a hajamra rendszeresen kókuszolajat, a samponom elseves, dove-os a hajkondicionàlóm,a hajam fèsülèsère Tangle Teezert hasznàlok, a hajszàrítóm is jó valamint alacsony hőfokon szàrítom a hajam szóval szerintem minden esèjt megadok a hajamnak arra hogy egèszsèges legyen viszont az eredmènnyel nem vagyok túlzottan elègedett. Igaz hogy nèha vasalom de csak mèrtèkkel alacsony hőfokon ès csak a hajam egy rèszèt.

2016. szept. 18. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
A ricinus szerintem kifejezetten jót tesz a hajnak, legalábbis az enyém fényesebb, puhább mióta használom (heti egyszer, samponos hajmosás után jól bemasszírozva, aztán törcsi a fejre úgy fél órára), csak marha nehéz kimosni. Sampont, balzsamot is próbálj ki esetleg natúr változatot, szilikonmenteset (egy darabig fura lesz a hajad állaga, még szárazabbnak is tűnhet, de idővel sokkal egészségesebb lesz).
2016. szept. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!