Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás ellen mit ajánlotok?

Hajhullás ellen mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon hullik a hajam. Szeretnék valami házi, természetes praktikát használni.Légyszi segítsetek.

2016. szept. 19. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Kivizsgáláson voltál már? Ha belső gyulladás miatt hullik, akkor semmiféle házi praktika nem fogja megállítani. Ne várj addig, míg megkopaszodsz, menj el egy háziorvoshoz és kérj tőle beutalókat.
2016. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet az is hogy vashiányod van. Amugy meg mindenkinek hullik a haja kicsit. Csak akinek hosszú haja van annak többnek tűnhet.
2016. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vashiány, vitaminhiány, belső gyulladás.

Ami nagyon jó: a DM-es Das Gesunde Plus Baba- Mamaz A-z Vitamin.. IGEN, TUDOM, TERHESVITAMIN, viszont benne van minden, ami a szervezetednek kell, így nem kell többezer ft-t havonta elköltened Revalidra pl, még mielőtt kipróbálnád......

Én mióta ezt a das gesunde plus-t szedem, olyan erős a hajam és dúsul, mint az állat....

És ezt nem csak én mondom, hanem pár barátnőm is.

és azóta hajmosáskor is kb 3 szál, ha kijön....előtte meg csomókban hullott...

2016. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!