Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, puha vállig érő...

Száraz, puha vállig érő göndör hajam van. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szinte teljesen olyan, mint a haja jobb oldala (nekünk bal), csak sötétbarnább:

[link]


Mézes sampont használok hajmosáskor, aztán azt lemosom és mehet rá a balzsam.

Után megtörlöm és kifésülöm, majd hajszárítás közben folyamatosan fésülgetem. Hallottam már olyat, hogy egy göndör hajú lánynak csak vizes hajjal szabad fésülködnie, és hagyni kell magától megszáradni. Én ezt eddig egyszer csináltam meg, és sok-sok vékony göndör tincs lett, amik már nem szálltak, viszont a tapintásuk nagyon száraz volt. Máskor csak a hajam végén a szénakazal száraz, a fejemnél kifejezetten puha.

Ha kiizzadok, akkor szokott még összeállni, de gondolom nem ez a legjobb megoldás.

Kétavonta egyszer kivasaltatom, hajvágáskor.


Milyen termékeket, praktikákat ajánlotok? Nektek mik váltak be? Jó lenne már embernek kinézni. :)



2016. szept. 29. 18:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy hajmosás előtt már tisztára háromszög az egész, mivel a hajtöveknél zsíros és lapos, a végek pedig szállnak mindenfelé. És mindennap fésülöm.
2016. szept. 29. 18:32
 2/2 anonim ***** válasza:

1. vannak kimondottan száraz hajra samponok

2. használj néha olívaolajos, vagy kókuszolajos pakolást a hajadra

3. a balzsamot felejtsd el, nem kell minden sz..rral kenni a hajadat, mert egészségtelenné teszi! inkább használj minél több természetes összetevőjű terméket!

4. havonta egyszer csinálj egészségügyi hajvágást!

2016. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!