Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arc kezelésre milyen Kozmetika...

Arc kezelésre milyen Kozmetikai dolgokat hasznéltok? Bármit irhattok Garniertől kezdve Balea. Amelyek nektek beváltak!

Figyelt kérdés

Én Balea citrom-lime nappali arckrémet hasznéáltam és nagyon kiszárította az arcom egyátalán nem váltt be

Illetve a Garnier Pure Active (a tuskés ) semmit nem használt Egyátalán

-Garnier 3 in 1-et nagyon szeretem

ezen kívül van Garnier Pur Active Gránátalma arc lemosom azt is szeretem


2016. okt. 1. 11:46
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
Balea lemosó, pixi aha savas tonik, dél-koreai niacinamidos szérum, és hidratáló, Paulas Choice retinolos krém, meg AHA savas testápoló, illetve fényvédő, van egy Bioderma fényvédőm is, Bioderma micellás víz szemsmink lemosásra, használok még néha Skinorent meg Differin krémet is, meg van egy halom dél-koreai fátyolmaszkom, amiket hetente szoktam használni.
2016. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reggelente neutrogena radírt használok, este yamuna teafás szappant, utóbbi lazán működik sminklemosó gyanánt is. Éjszakára aloe vera géllel kenem be az arcom, nappalra pedig eveline fényvédős krémmel.
2016. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!