Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a hajhullás...

Seres Timon kérdése:

Mit tehetnék a hajhullás ellen vagy miért hullik?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elkezdett hullani a hajam, de nem is kicsit, konkrétan már ijesztő, viszont csak akkor ha hajat mosok vagy ha vizes a hajam. Ha most belemarkolok a hajamba nem történik semmi, de ha vízesen teszem ezt egy marék haj lesz a kezemben.

Műtéten voltam és pont előtte lett színezbe a hajam és azóta van ez. Mit tehetnék ellene?

18/F



2016. okt. 9. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól értem hogy fested? Mert az eléggé gyengíti a hajat. Nekem is hullik sajnos nálam genetika mert minden kence ficét használok rá és nem segít.

Pár tipp: hajhullás elleni samponok, a festést abba hagyni, és én ezt a házi módszert is használtam talán ez még a legjobb. Ricinus olajat veszel egy gyógyszertárban, abból egy lapos evőkanállal teszel egy kis üvegtálba, 1 tojás sárgáját és egy kevés alkoholt. Szintén gyógyszertárban tudsz szerezni alkoholt vagy sima fehér rum vagy valami erős nem színes alkohol is jó csak kár erre pocsékolni. :D Ezt elkevered kézzel, de vigyázz mert amennyire kevered olyan sűrű lesz. Egyszer nekem szinte már nem lehetett kenni. Na ezt bele maszírozod a fejbőrödbe és ilyen zuhanyzós sapkát vagy csak egy zacskót sapkaként a fejedre teszel hogy ne "szálljon el az ereje". Az alkohol tágítja a pórusokat, a ricinus olaj a csodaszer, a tojás sárgája meg köztudottan jó a szőrnek. Ez egy órát áll utána lemosod. Ja és tarts melegen szóval ha hidegebb már a lakás így ősszel akkor plusz egy sapkát húzz rá. Remélem segítettem. :)

2016. okt. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mikor volt a műtéted? Simán elképzelhető, hogy attól...Nekem orvos mondta, hogy sokkhatás a szervezetnek, és bizony attól is hullhat a haj. Viszont érdemes tudni azt is, hogy a haj nem azonnal reagál, hanem általában 3-6 hónap múlva, tehát ennyi idővel ezelőtti eseményt kell keresni.
2016. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!