Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Full szőke hajam van, miért...

Full szőke hajam van, miért vagyok mégis mindenhol szőrös?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Azt hallottam hogy aki szőke kék szemű az alig lesz szőrös, ennek én örültem, de sajnos mégis csupa szőr vagyok mindenhol, ezt utálom. Miért van ez. Ja és a szőrzezem is szőke.

2016. okt. 10. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm,ő volt ilyen. Szőke volt,de lányon annyi szőrt még nem láttam.
2016. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is szőke vagyok, csak 18 éves

Teljesen természtes, borotváljad :D

2016. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

'Azt hallottam hogy aki szőke kék szemű az alig lesz szőrös'


Aztan mondd, hol hallottad ezt a marhasagot? Semmi osszefugges nincs, maximum kevesbe latszik a szoke szorzet, mint a full fekete.

2016. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az arcod borotváld.

Ha máshol is zavar (mellhas, hát), akkor inkább gyantáztasd, mert a borotválástól mégjobban megerősödik.

2016. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha máshol is zavar (mellhas, hát), akkor inkább gyantáztasd, mert a borotválástól mégjobban megerősödik."


Ezer éves tévhit, nem erősödik meg a borotválástól a szőr, csupán a tövénél vágod el, ahol a legvastagabb, így amikor egy kicsit visszanő valóban erősebbnek érezheted, mert ugye egy rövid és vastag része van csak. Mind amikor a hajadat nagyon rövidre vágod.


Amúgy semmi köze sincs a szőkeségnek meg a szőrösségnek. 16 évesen meg hol vagy te annyira csupa szőr, hogy utálni kell? Szőrös a kis p..csikéd, meg a hónaljad meg esetleg van 5 szál mellszőröd? Hát tényleg borzasztó.

2016. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5nek üzenném, h 16 évesen szőrösebb voltam, mint egy 30as férfi, manapság sokkal korábban érnek az emberek!


Am kérdező ez genetika kérdése,ez van megírva a dnsedben, tenni ellene sajnos nem tudsz, max gyanta, én barna vagyok, de am nem gáz a szőr sem 16évesen én is annak hittem, de immáron 21évesen szeretem, h van a mellkasomon szőr na meg a hasamon a csík, amitől a lányok megőrülnek! ;)

2016. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!