Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 100 gramm póthaj kevés?

100 gramm póthaj kevés?

Figyelt kérdés
Keratinos hőillesztéssel rakattam póthajat 60 cmeset, még sem vagyok megelégedve mert olyan mintha két szál lenne csak, elég kevésnek néz ki? Ez normális vagy átvert a fodrász? Kb dupla ennyivel lenne jó de még az is határeset...
2016. okt. 10. 23:14
 1/3 anonim válasza:
79%
Szia! 60 centihez sajnos kevés a 100 gramm, főleg ha dús is a hajad vagy vastag szálú, esetleg mindkettő. Minimum még egyszer ennyit kell felrakni, hogy természetesebben nézzen ki.
2016. okt. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapból nem túl hosszú a hajad, akkor is kevésnek tűnhet. Akinek vékonyszálú és kevésbé dús haja van, vagy nem túl sok a hosszkülönbség és inkább dúsítani akar, annak elég 80-100 g.

Láttam már olyant, akinek nagyon dús haja volt, a saját haja és a póthaj között volt majdnem 40 cm különbség, neki a 160 g sem tűnt soknak.

2016. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 raffaia válasza:
64%
Szia! Nekem kB 120 cm hosszú 114 gramm haj van fent. Szerintem nem kevés.
2016. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!