Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket válasszak?

Milyen hajfestéket válasszak?

Figyelt kérdés

Nos, most sötét barna hajam van, gesztenyeszínű melíral, ami annyira természetes hogy szinte nem is látszik. Tegnap anyu megengedte, hogy bármilyen színű lehessen a hajam, de azzal a feltétellel hogy nem szőkíthetem hidrogénnel, vagy ilyesmivel és otthon kell befestenem mert a fodrász nagyon drágán vállalja csak. Olyan színűt szeretnék ami nem túl vad (tehát kék, zöld, rózsaszín...) de látványosan változtat a hajszínemen. Mivel alapból sötét a hajszínem, így nehéz olyan festéket választanom ami rendesen befogja a hajam. Szerintetek kihozhatok egy ilyen hajat: [link] és ha igen mennyire világos festéket válasszak? Vagy esetleg milyen hajszínt ajánlanátok nekem?

Köszönöm szépen a válaszokat.



2016. okt. 16. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet:) palette viszonylag olcsó, és jó is, vannak direkt sötét hajra való festékeik ("for dark hair") elég jól kivilágosítja
2016. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még az 1-es vagyok, ha hosszú és vastag a hajad több festék kell, nekem a mellkasomig ér és vastag, 3 db-t használok 16/L
2016. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm! :) Hát, nekem mellig ér kb, nem túl sűrű. Esetleg árnyalat számot mondanál?
2016. okt. 16. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem most LG5 van a hajamon :)
2016. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves első! :D ne hülyítsd már szegény kérdezőt.. Aki felnőtt , és egy kicsit is tisztaban van ezekkel a dolgokkal tudja, hogy SÖTÉTHAJSZÍNBŐL az életbe NEM lesz világos oxi&szőkítőpor nélkül.. Bármilyen fajta,barmilyen világos,és bármennyiszer keni rá a kérdező a hajára, akkor sem lesz sötétből-világos,ha 100szor fested be se!

Fodrász vagyok,tisztában vagyok a dolgokkal.

2016. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert nekem ki világosodott, tudom, hogy nem olyan festékekkel dolgozol, mint a boltba van, nekem édesanyám fodrász. De van olyan festék amibe ezek a dolgok külön benne vannak
2016. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Befestettem. Olyan szép világos lett mint vártam, ráadásul leszívás nélkül. Nincs több mondanivalóm :D
2016. okt. 24. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek örülök és melyik árnyalatot használtad?:)
2016. okt. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Palette LG5.
2016. okt. 27. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!