Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy szep legyen a...

Mit tegyek hogy szep legyen a borom?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es kb 11 eves korom ota mindig van pattanasom, es mar csomo kence ficet probaltam de szinte semmi nem segitett. Alapvetoen zsiros borom van. Eleg sokszor szoktam nyomogatni tudom ez nem jo de nem birom ki hogy ne nyomkodjam. Az orromon eleg tagak a polusok. Foleg az orromon homlokomon meg az allamon szoktak pattanasok lenni. Szeretnem ha irnatok valami megoldast hogy mit tegyek. Valamilyen hazi szert is ki szeretnek probalni.
2016. okt. 16. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

1. napi 2 liter víz

2. egészségtelen cukros sz..r kaják és italok elhagyása

3. mesterséges kozmetikumok kiiktatása, mert nem érnek semmit

4. rendszeres testmozgás

5. ha a pattanásokat néha bekened kamilla teával, az le fogja szárítani, úgyhogy óvatosan vele, mert tényleg nagyon szárítja a bőrt

6. ha süt a nap, akkor napoztasd a pattanásaidat, a napsugár jó fertőtlenítő

2016. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Járj kozmetikushoz,mert ez a pubertánskor,nem lehet kikerülni,de utána ha magadnak nyomkodod még heg is lesz.
2016. okt. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo: napi 2 litert iszom, cukros szarokat nem szoktam enni, a kammilla teat meg nem probaltam azt kiprobalom, duac kremet hasznalok az arcomra meg garnier arclemosot. Es sportolok is
2016. okt. 19. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!