Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valaki aki szintén használ...

BusaIldikó kérdése:

Van valaki aki szintén használ ricinus olajat hajra?

Figyelt kérdés
Használom a ricinus olajat a hajamra.. már egy ideje, nagyon jót tesz neki úgy vettem észre. Egy éjszakára szoktam felkenni, fóliázom.. festett fekete hajam van, és úgy vettem észre erősen koptatja.. lehet benne valami igazság? Vagy csak én képzelem be? :D

2016. okt. 23. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elég korán elkezdtem kopaszodni sajnos és hallottam ezt a módszert. Nekem nem igen jött be, de azt mondják ha genetika akkor nem is fog semmi segíteni. Sajnos. Azt nem hiszem hogy "koptatja", mert hát erősíteni és dúsítania kellene.
2016. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, biztosan ha genetika nem segít annyit.. viszont, én ugy vettem észre tényleg táplálja.. fényesebb lesz tőle, bár nekem is ritka már a hajam sajnos, itt is genetika meg hajlam.. nem tudom hogy a növekedésben mennyit segíthet.. pedig ajánlják szemöldökre szempillára is
2016. okt. 23. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Valóban a hajfestéket koptatja így hat festett hajra nem ajánlom a használatát viszont ha növeszteni szeretnéd akkor ehhez nagyon jó a ricinusolaj. Nekem bevalt. Sokat segített, szebb lett tőle a hajam
2016. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg jól vettem észre.. legutóbb festettem, utána használtam a ricinust, és 1-2 nap multva észre vettem, hogy ott a lenövésem... na meg mikor mostam ki engedte a színt, pedig olyankor már nem szokott jellemző lenni.. akkor először olajozok, utána festem :)
2016. okt. 24. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!