Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tele van a fejem pattanás...

Tele van a fejem pattanás utáni sebekkel, mivel gyorsíthatnám fel a gyógyulást?

Figyelt kérdés

Szóval az egész arcom tele van csúnya piros pattanás utáni sebekkel.. sajnos nem bírtam megállni és mikor már száraz volt a seb leszedtem... de csak rosszabb lett.... ha most békén hagyom levegőztetem leesik az újonnal képződött száraz hámréteg?

eléggé zavar a száraz részre meg ugy pláne sminkkel se tudom elfedni... de ha használok az is antibakteriális korrektor...

valamivel felgyorsíthatnám a folyamatot? szárazon v nedvesen jobb a sebgyógyulás? v ne kenjek rá semmmit egyszer csak leesik magától?

nagyon kétségbe vagyok esve annyira ront az önbizalmamon már a sírás kerülget :/



2016. okt. 23. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
korrektor, alapozó...
2016. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha csak sima hormonális pattanás és nem komolyabb(pl akné), akkor a legjobb amit tehetsz, hogy nem kenegeted semmivel.


használj reggel-este arctisztítót és tonikot. próbálgatni kell melyik válik be, de a rózsaszín neurogena visibly clear az jó. esetleg hámlasztás, de az nem olcsó mulatság.


Ami még eszembe jutott, hogy a megtisztított arcbőrödet kend be aloe verával. azt is lehet kapni drogériákban. dm-ben pl az étrend kiegészítőknél kell lennie

2016. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Heg utáni krém az segíthet amit a gyógyszertárból tudsz venni. Az én bőröm is ilyen , de az enyém a víztől mert ahol élek itt túl klóros..
2016. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Várj, míg meggyógyul magától és stresszmentesítsd magadat. Semmi szükség rá, hogy a kinézeted miatt stresszelj. Az sem tesz ugye jót a bőrödnek. Ami nem tetszik, azt próbáld meg elfedni sminkkel, de ne nyúlj hozzá, amíg el nem múlik. Ha begyógyult, utána használj bőrradírt, de addig ne bántsd!
2016. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!