Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem az az elterjedt...

Miért nem az az elterjedt hogy 1 vagy 2hetente furdenek az emberek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 00:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert büdösek.
2016. okt. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Mert a mai társadalom elvárja a higéniát!Nem mellesleg rengeteg kórokozótól szabadul meg a szervezet.
2016. okt. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Ez akkor működhetne ha mindenhol lenne bidé, az alsónosást nem lehet ennyire megritkítani.
2016. okt. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3%

Régen csak nyilvános fürdőben lehetett kádban fürdeni, még sem voltak büdösek az emberek. Alulról is meg lehet mosakodni fürdőkád nélkül is, nem kell hozzá bidé.

Ma a túlzott higiénia az elvárás, ezért van annyi allergiás.

2016. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Azért főleg nyáron lenne durva hetente egyszer fürdeni...ennyi erővel minek dezodor es szappan....
2016. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert budosek lennenk. Nekem egy nap ketszer meg kell furdnem, hogy ne legyen izzadsagszagom. Hiaba hasznalok dezodort. Szorongos vagyok, ezert izzadok, mint egy lo.
2016. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

4: Csapnál mosakodni (alul) szerintem kevés, ha meg már kinyitom a zuhanyt, akkor lezuhanyzom.


Én amúgy nem izzadok, nekem elég lenne heti egy fürdés/zuhanyzás (ha lenne bidém :p).


Az meg biztos nem igaz hogy az egészséghez szükséges, az állatok sose fürdenek...

2016. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 TXCowboy ***** válasza:
37%
A macskák fürdenek naponta többször is.
2016. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mert jobb esetnem naponta, de minimum 2 naponta sza rsz, ha neked van gusztusod hetekig sz aros seggel járni, akkor hajrá. plusz nem tudom, biológiát mennyire tanultál, de a nők menstruálnak is, ami hetekig rohasztva igencsak undorító lenne, én olyankor napi 2x-3x is lezuhanyzom, ha tehetem. nem feltétlen csak az izzadás miatt fürdünk, télen még el tudnám képzelni, hogy az ember nem fürdik minden nap, ha a fenti tényezők nem számítanának be, na de nyáron?? mikor a 40 fokban folyik rólad a víz, hozzádragad a kosz, a por, leülsz a 4es6os mocskos ülésére rövidgatyában.. hát egészségedre, ha te olyan igénytelen vagy, hogy ezek nem zavarnak.
2016. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem 2 hetente izzadnak, ürítenek székletet és vizeletet, és a többi. Mivel a kellemetlen testszagért ezek a felelősek első sorban, ajánlott naponta (egye fene, két naponta) fürdeni vagy tusolni.


És aki nem használ utána rögtön izzadásgátlót, az még így is lehet büdös!

2016. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!