Le vágjam a haját?

Figyelt kérdés
6 éves kislányom elkapta az iskolából a tetvet, kezeltük neki, le is szedtük neki mind de úgy látszik újra elkapta. A pedex csípi a fejbőrét. Ajánlanátok valamit? Szegénykém nem szeretné ha levágnánk a haját. Csípőjéig ér neki.

2016. okt. 25. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vagd le a hajat.A rovid hajban ugyanugy megmarad,nyilvan konnyebb kiirtani,de emiatt nem eri meg. Nekem kb. a felkarom kozepeig ert a hajam,amikor altalanosban elkaptam a tetvet,es anyukam levagta fulig eroig..ugyanugy nehezen szedte ki. Keressetek mas tetuirto szert. a gyogyszertarban sok fajta van,kerdezzetek batran ott.
2016. okt. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2016. okt. 25. 06:33
 3/8 anonim válasza:
100%
Amikor általános iskolás voltam, nálunk is volt tetűjárvány a suliban, és persze, hogy elkaptam, átragadt húgomra, anyukámra, és anyu húgára is. Mindannyiunknak hosszú haja volt, sokat szenvedtünk vele. Literszámra vásároltuk a patikában a tetűírtót. Lekezeltük, kiírtottuk, pár nap múlva meg kezdődött előről, mert az iskolában visszakaptam. Sajnos sokáig tartott, de sikerült kiírtani. Próbáljatok ki többféle szert is, illetve mi sörkefésűt is vettünk, azt is használtunk. Sajnos a rövidebb hajból se mennek ki gyorsabban a tetvek. Szerintem ne vágjátok le, főleg ha nem szeretné. Sok sikert! :)
2016. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elektromos fésűt vegyél.
2016. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen, ment a zöld pacsi. :)
2016. okt. 25. 14:58
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Egy nagyon jó hír, végülis kiszedegettük belőle az összes tetűt, aztán kértem időpontot fodrászhoz és levágattuk a haját a tarkójáig(ő kérte). Nagyon tetszett neki, sokkal könyebb a hajmosás, fésülködés. A fodrász szalonban már mondta hogy picit rosszul érzi magát, adtam neki egy kicsi fekete kávét cukor nélkül, szépen megitta, majd elkezdett sugárban hányni, a fodrászt le is hányta, oda húztam magamhoz majd elkezdtem nyugtatni, és elkezdett sírni, majd azt mondta anya nem akartam, hát én olyan nagy pofont adtam neki hogy a fal adta a másikat. Aztán a fodrász lenyugtatott hogy ne bántsam a gyereket, majd adott neki egy zsebkendő csomagot hogy törölje le a gyerek róla a hányadékot. Nem akarta letörölni róla, ezért úgy gyomron vágtam hogy elkezdett ömleni az orrából a vér. A fodrász meg is tépte a kislányomat. Na onnantól kezdve amikor ki léptünk megfogadtam hogy soha többé nem viszem ahhoz a fodrászhoz a lányom.

2016. okt. 28. 10:18
 7/8 anonim ***** válasza:
HAHAHAHAHAA de vicces vagy kedves kérdező. Tréfarépát reggeliztél, vagy tényleg akkora nyomorék vagy hogy ezt megpróbáltad beadni nekünk?:)
2017. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
-.-
2017. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!