Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete hajamból hogy...

Festett fekete hajamból hogy csináljak szőkét?

Figyelt kérdés
a kiszivatás tönkreteszi, mindennap mosom, hogy hamarabb kikopjon

2016. nov. 8. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szőkítőpor nélkül sehogy sem lesz. 10 árnyalat a különbség a fekete és egy világos szőke közt.


Meg lehet csinálni normálisan is, de ahhoz egy jó fodrász kell. Ja és nem lesz 1-2 alkalom alatt szőke, hanem kell legalább fél év, de inkább 1.


A mosással sem fog jobban kopni. Még megvárhatod, hogy lenőjön a fekete és utána kezded el világosítani.

2016. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most lettem feketéből szőke. Ahogy az első is írta, szivatás nélkül nem lehet. Hosszú ideje fested feketére vagy ez volt az első alkalom? Csinálj rajta először egy Colour B4 hajfesték eltávolítót, az ammónia és szőkítő mentes és nem roncsolja a hajat. Ha sok réteg festék van rajta akkor is egy sötét/közép barna árnyalatig fel lehet vele világosítani. Utána meg le kell szőkíteni, de ha jó fodrászhoz mész, aki tudja mit csinál nem lesz baja a hajadnak. Nekem a sötétbarnából amit a colourb4-al elértem 3 alkalom után lett szép világos szőke és semmi baja a hajamnak.
2016. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát nagyon óvatosan, és lassan. Én most szőkülök. Pikk-pakk nem fog menni. Nekem festett sötétbarnából a szőke kb 3-4 hónap lesz, HA rendesen viselkedik a hajam. Ha lassan szőkíted, és profi csinálja, nem fog annyira tönkremenni, mintha egyszerre leszednéd az összes festéket. És jobban is fog kinézni. Én otthon nem bohóckodnék vele.
2016. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!