Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csak a hajam végét dauerolt...

Ha csak a hajam végét daueroltatnám, akkor elég lenne egyszer megcsináltatni? Meddig bírják a loknik? Nyúlnak?

Figyelt kérdés

[link]


hosszú haj esetén mondjuk válltól lefelé daueroltatnám


2010. ápr. 28. 15:41
 1/2 anonim válasza:

Ne csak a végét daueroltasd be, mert nem nézne ki jól.

Ha hosszú vékony szálú hajad van bírja minimum négy hónapig, és nem nyúlik meg.

Vastag erős szálú haj már megnyúlik.

Minimum egy hónapig haj mosás után, még büdös a haj, de hamar elillan a szag.

2010. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A hajad minőségétől függ, de én a helyedben nem daueroltatnám. Hosszú, vékony szálú haj esetében nem sokáig bírja (vastag szálú esetében viszont igen... bocsi előző válaszoló). Az én hajam hosszú és vékony szálú, két nap alatt kijött belőle a dauer tartása, viszont teljesen tönkretette a hajamat, most 4 év után nyerte vissza az eredeti szépségét! De szerintem inkább egy fodrásztól kérj tanácsot, mert ő ismeri a hajadat és az állagát.
2010. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!