Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le nyírtam a barátom haját,...

PcCsaj kérdése:

Le nyírtam a barátom haját, de neki nem tetszik?

Figyelt kérdés

Ő rá hallgattam, hogy 3-sal vágjam le. Oldalt le vágtam hármassal felül 18-as maradt. Nem csíkos hátul van átmenet. Mondta a füle felett is nyugodtan, de nem fértem oda rendesen a géppel. És az egészet le toltam oldalt 3-sal. Nem lett átmenet.

Most tiszta depressziós vagyok mert nem teszik neki "katonás". Én csak jót akartam neki. De véleményem szerint nem áll neki rosszul. De őt zavarja hogy rövid és, hogy sose volt neki még ilyen haja :((



2016. nov. 17. 02:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
az én hajamat vághatnád, szeretem ha lassan dolgozik rajta a fodrász ;) 22f
2017. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én a helyedben még a tetejéről is lenyírtam volna azt a 18at, legalább nem nézne ki úgy, mint egy homi.
2017. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bárcsak az én barátnőm lennél
2017. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!