Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Női bajuszra biztos jó a gyanta?

Női bajuszra biztos jó a gyanta?

Figyelt kérdés
Tudom hogy millió ilyen kérdés van már de most először szeretnék valamit kezdeni vele és nagyon félek hogy megerősödik utána. Milyen gyantát ajánlotok hozzá otthonra? Hogyan csináljátok? Kozmetikushoz nem szeretnék elmenni. Ha tudtok segíteni, mindent szívesen veszek. Köszönöm

2016. nov. 17. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha otthon csinálod, szinte biztosan rosszabb lesz. Kozmetikusnál kb 5 perc, nem is drága.
2016. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ollóval csinálod. Kackiás bajusz is nőhet utána. Inkább a gyanta.


Irány a kozmetikus!

2016. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagyok a Veet hideggyanta csík megfelelő otthonra csak jól melegítsd fel,ugyanolyan szépen leszedi.
2016. nov. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon :)
2016. nov. 18. 07:35
 5/5 anonim válasza:
Nekem erzekeny a borom, a gyantatol kipattogott. Inkabb epilalom-mar tobb eve. Az nagyon bejott, nem erosodik tola.
2016. dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!