Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kreolbőrhöz milyen FÉRFI...

Kreolbőrhöz milyen FÉRFI hajstílus illik?

Figyelt kérdés
Kicsit kreolos bőrszínem van, de nem vagyok roma (bár mostanában többször megkapom ezt a jelzőt). Német származású fiú vagyok, de sajnos (vagy nem sajnos) ilyen árnyalatú a bőröm, plusz gesztenyebarna a szemem, és sötétbarna hajam van. (tudom, nem egy árja német külső:D) Nagyon utálom, hogy így nézek ki, de szeretném kihozni belőle a legjobbat. Szerintetek milyen legyen a hajam? Esetleg fessem be? A cél az lenne, hogy minél kevésbé hasonlítsak kisebbségi honfitársainkra, mert fáj amikor annak neveznek.

2016. nov. 20. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán ha világosabb lenne a hajad, na nem szőke, csak világosbarna. De így látatlanba csak tippelni tudok.Küldjél nekem képet és megmondom. 30+ N
2016. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miert szeretnel valtoztatni? En pl imadom a kreol borueket, a sotet haj a szenvedelyem es a barna szem a halalom! :))


Hidd el amugy aterzem, nekem kek szemem van es az eredeti hajam szokesbarna,hofeher borrel, de befestettem feketere mondanom sem kell, hogy a rosszakaroim neveztek annak :) pedig nem vagyok az,kozom sincs hozzajuk valahol bennem is nemet ver folyik.


Egyebkent nehez megmondani igy hogy nincs az arcodrol kep, borszin az arc is fontos egy ilyen dontesnel, talan egy fodrasz szivesen ad tippeket es tanacsokat.


De en a helyedben nem foglalkoznek azzal a par emberrel,aki ezt mondta. :) A lenyeg hogy szeresd magad ugy ahogy vagy es ne masokert valtozz. Tedd fel a kerdest magadnak, ha nem mondtak volna rad akkor is valtoztattal volna? Ha igen, akkor tedd meg,de ne masert. :)

2016. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!