Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Praktikussági okokból megnyírn...

Praktikussági okokból megnyírnátok-e a 11 éves naponta úszó lányotokat nagyon fiúsra vagy tüsire?

Figyelt kérdés
A férjem és az edző is erre biztat és már lett is két fiús hajú kislány a csoportból, így már a lányom is bevállalná. Én kiakadok tőle, hogy ennyire megkopasszuk.

2016. nov. 25. 13:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
1%

Az ilyeneknek minek lehet gyereke...

Ha ilyen hülye vagy, nem gondoltál bele hogy személyiség zavarokat okozhat a késöbbiekben? maradjon hosszú a haja mint minden normális lánynak, kit érdekel hogy az edző mit mond, hogy úszik kész röhely

2016. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Edzo urnak megmutatnam Hosszu Katinka fenykepet, majd kozolnem, hogy NEM, a gyerek haja hosszu mert ugy szereti, es igen, hosszu hajjal is lehet uszni. Kicsit tovabb tart megszaritani, es akkor mi van? (jelzem, lanyos apuka vagyok)
2016. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
NEM. Rengeteg ma is versenyzo triatlonost ismerek ovis korultol kezdve, sosem volt lenyirva fiusra egyik lanynak sem a haja. Jo, a kloros viztol szarazabb volt a hajuk, de nem volt csunya egyaltalan, soha.
2016. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Kérdezd meg a lányodat, mit szeretne. De nem az edzés, meg a nyomás, miatt, hanem úgy önmagától, őszintén, függetlenül az edzéstől.

Én meg laborban dolgozok egész nap, ennyi erővel én is levágathatnám, hogy ne keljen minden nap felkötni :D Hülye indok. A lányod mit akar?

2016. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

#1: Azért ne túlozzunk, attól önmagában nem lesz személyiségzavara, ha más a frizurája, mint az "átlagnak".

Nem, leszbikus sem lesz a rövid hajtól.

A baj ott kezdődik, ha valamit ráerőltetnek.

2016. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a gyerek véleményét venném figyelembe... No meg ha fantasztikusan áll neki a régóta hosszú haja, akkor én magam sem akarnám lenyírni. Az úszásban nem akadályozza meg, s elég fontos dolog ahhoz, hogy merő kényelemből ne változtasson rajta az ember. Praktikusságból lehetnénk mind kopaszok, még spórolnánk is vele...
2016. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Lehet neki baja tőle ha csufolják vag máshogy néz ki stb
2016. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Se te, se ők ne erőltessék, döntsön a lány. Azt azért nem árt elmondani neki, hogy kb 5 év mire visszanő... Én elsősorban emiatt nem támogatnám, mert pár év múlva abba a korba ér, amikor tényleg nagyon kritikusak magukkal szemben a lányok. Ha nagyon hosszú a haja, lehet vágni belőle mondjuk 10 centit, a szárítást már az is megkönnyíti.
2016. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az Olimpiára edz a gyerek, akkor felesleges. Engem is rábeszéltek kicsinek, végül a fodrász azt mondta, nem vállalja, mert látja az arcomat... a kislányok, ha nagyon meg akarnak felelni apának, minden hülyeségre rávehetők, ne éljetek ezzel vissza.
2016. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy nem! Főleg nem fiúsra felnyírni! Azzal meg nem értek egyet, hogy nem okozna problémát ha le lenne vágva nagyon rövidre. Tapasztalatból mondom,nekem kiskoromban le lett vágva a hajam, és nagyon rosszul éreztem magam, mivel fiúnak néztek, és azt egy életre megjegyeztem. De ha a lányod is szeretne vágatni akkor először csak 10 centit...
2016. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!