Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Braun silk epil 7 wet&dry,...

Braun silk epil 7 wet&dry, vagy Braun silk epil 7 dual? Érdemes a borotvás verziót választani?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat érdekel ezzel kapcsolatban, tanácstalan vagyok, nekem a borotválástól durván erősödik a szőrzetem
2016. nov. 26. 16:55
 1/1 anonim válasza:
0%
Előszőr is! Hagyd a borotvát, mert jól tudod, erősödik. Egyébként borotvát szigorúan csak a lábszáron szabad használni!! Epilátorral vagy gyantával szőrteleníts (és ez egy számomra és új dolog), hogy csak fogyó holdkor szőrteleníts! Most akarom ezt kipróbálni, nem tom, hogy jó lesz e, de egy próbát megér. Nem veszítünk semmit vele. Azt hallottam, hogy erős szőrzetű embereknek is beválik és 2-3-4 év múlva semmi szőr nincsen. Csak szigorúan fogyó holdkor csináld!
2016. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!