Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megárthat a hajamnak, ha...

Megárthat a hajamnak, ha minden nap 2x festem be a hajam más színre?

Figyelt kérdés

Kb fél éve nem telt el úgy nap, hogy ne festeném a hajam minden egyes nap. Minimum 1x. Hamar ráunok a színekre, van h reggel vörös vagyok, este meg platina. Már nem tudok milyen színt kipróbálni, ezért összevegyítek mindenfélét.

Észre vettem, hogy durván sérülve vannak a haszálaim, így fel vannak bomolva, meg érdes, szúrós és hullik mint cállat. De ez nem biztos a festéstől van, lehet túl hideg vízzel mosom a hajam.

Szerintetek? :)



#haj #festék #szín #hullás #zuhatag #festésimánia #extrémhullás
2016. nov. 30. 14:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Fodrászom azt mondta, menthetetlen, le kéne csapni nullással. De hát csak nem!:D Jól leszúrtam, az én hajam szép, rakok rá glissz kúrt és az rendberakja. A festés meg táplálja a hajam, a szőkítés meg a legjobb amúgy :))
2016. nov. 30. 14:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyi vegyi xar megöli na hajhagymáid. Legyél döntésképes színügyileg!
2016. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Uramatyám... a fejedet kéne vinni nullással.

Minimum 3 hetet kéne várni 2 festés között.

2016. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
úristen ezt valaki tényleg komolyan vette?:DDD már rég nem lenne egy szál hajad se. de amúgy nem lenne rossz ha egy nap alatt vörösből platina lehetne az ember
2016. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Imádom ezt a kérdést :DD Nagy troll vagy, m8.
2016. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még trollkodásnak is rossz :DDD
2016. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem volt trollkodás...

A fejbőröm eléggé lemarta a soksok festék,ezért hullott. Engedtem fodrászomnak és levittük az egészet. Most kezelve van a fejbőröm, meg pszichológushoz küldött, mert betegesen festegettem a hajam, egészézségem rovására ment. Vagyis csak a hajaméra.

Vagdosom magam, nem bírom hogy nincs amit fessek. :( helphelp.

nöljön a hajaaam skacok és festésre fel. ááh nemszabad xhnxnsujnxyn j

2016. dec. 2. 14:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Most kopasz vagyok. Tudtok adni pls hajnövesztő tippeket? Köszönöm<3 Ha megnő, marad természetes, majd festem a szemhéjam helyette
2016. dec. 2. 14:52
 9/9 anonim ***** válasza:
használj ricinus olajat! nekem napi 40 centit nő tőle. kemo után azt hitték parókát hordok, pedig csak a tojásos majonézes ricinus pakolástól nőtt meg amit antalvali oldaláról szedtem.
2016. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!