Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hulló haj, töredezett hajvégek...

Hulló haj, töredezett hajvégek ellen mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Valamilyen pakolás, vagy valami házi recept? Esetleg akármilyen olaj vagy hasonló,ami nektek már bevált?

2016. dec. 1. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Először egy egészségügyi vágás. Ha hosszú a hajad, akkor mehet több is mint 1-2 cm. Másrészt vegyél valamilyen szépségvitamint(én a DM-eset szedem, nekem tökéletes, de jó még a kovaföld is meg igazából bármilyen jobbféle multivitamin)+táplálkozz normálisabban.


Olajokból rengeteg közül lehet válogatni, kinek mi válik be. Ki kell tapasztalni. Van argán(ez az egyik legjobb) ricinus, kókusz, olíva, mandula, amla stb. Tényleg A-Z-ig minden féle van.

2016. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vitamin hiányod lehet. Egyél sok vasat,tojást,élesztőt
2016. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Az első válaszoló nagyon jól írta, először mindenképp egy frissítő vágás szükséges. Majd minden hajmosásnál törekedj arra, hogy használj hajbalzsamot, valamint hajpakolást. Én személy szerint hajmosás előtt nagyon szeretek kókuszolajas vagy ricinusolajas hajpakolást készíteni, és ezt jó sokáig a hajambana hagyni. Hajmosás után pedig egy kis argánolajat masszírozok a hajvégeimbe. Csodákra képes! :) Próbáld ki!

2016. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Utolsó és első válaszoló, megfogadom a tanácsaitokat, remélem rajtam is segítenek :D egyébként igen, hosszú a hajam, nagyon.

Még egy kérdés, ha tudnátok segíteni, nagyon megköszönném. Ricinus és argán olajat hol tudnék beszerezni, lehetőleg nem horror áron?

2016. dec. 3. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj az olcsó és gyógyszertárban lehet venni. Arganolaj már drága kb 3000 ft lehet és bioboltokban nézd meg
2016. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális a probléma, hajhullás ellen:

Vérvétel, hogy kiderüljön mennyi a vasad. Ha kevés, akkor Neo-Ferrofolgammát felír a háziorvos, mert úgy olcsóbb, azt beszeded, 2 órával előtte és 1 órával utána nem szabad tejes és gabonás ételt enni.

Vegyél minimum 15 mgos cink tablettát, b vitamin komplexet, és egyél minden nap egy répát az A vitaminért és szedj E vitamint is. Kérlek, ha időd engedi, írd meg a tapasztalataidat.

Én még Plantur 39 tonikot is használtam, mert attól lettek új hajszálaim, a samponjuk szárítja a fejbőrt. Bio sampont használj, Dr. Immun. Patikában, gyógynövényboltban ill. neten megrendelhető. 1250 ft/flakkon. 100%ban természetes összetevők.

Van még egy drága opció Renokin spray, sampon, balzsam csomag 18 800 Ft.

A vitaminok, és ásványianyagok a legfontosabbak és az egészséges étkezés!

Ja, és ne stresszelj! A stresszel csak a hajad fog hullani, a dlgok nem lesznek jobbak tőle.

Még nem töredezett a hajam szerencsére, de az oliva-, és ricinusolajakat nehéz kimosni. Talán az argánolajat könnyebb, de még nem használtam.

Sok sikert! :)

2017. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A következő omega 3 tartalmú ételek is segítenek: spirulina(Herbària gyógyszertárban kapható bio is), õrölt lenmag, és halolaj. Az õrölt lenmag a legolcsóbb és a szív egészségének megõrzése érdekében napi bevitelét (min. 1 evõkanál) melegen ajánlom.
2017. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os nagyon szépen köszönöm!
2017. jan. 18. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Egészséges, vitamin és ásványianyagdús táplálkozás, mozgás! Így felpezsdül a vérkeringés és a vitaminok és ásványianyagok fel tudnak szívódni. Hajmosásnál a maszírozás is ékénkíti a vérkeringést! :)
2017. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!