Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem frizurát ajánlani?

Tudnátok nekem frizurát ajánlani?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.


Egy egészségügyi problémából kifolyólag fokozatosan (de hál' Istennek nem annyira gyorsan)hullik a hajam, és már a meglévő szálak is gyengék.


Emiatt ajánlották, hogy a vitaminkúra mellett sokat segítene az is a visszaerősödésben, ha minél rövidebbre nyírnám. (Meg úgy a fejemre való gyógykenceficéket is hatékonyabban fel tudnám kenni.)


Nagyon szeretem a mostani, hosszú hajam, de cél érdekében mindent meg akarok tenni, szóval most egy jó, RÖVID FRIZURA UTÁN KUTATOK. :)


De elakadtam a keresésben, mert lenne pár szempontom, és amiket eddig a neten találtam, nem igazán felelnek meg ezeknek:


-Nézzen ki jól zselé nélkül is.


-Ne legyen frufru. (Régen volt nekem, de a zsírosodó hajam miatt mindig vulkáni kráterek keletkeztek a homlokomon, állandóan félrecsatolva hordani pedig nem igazán szeretném.)


-Szemüveges vagyok,és zavar, ha oldalt látszik a szára, így jó lenne, ha a hajam mégis eltakarná.


Ennyi lenne.

Kérlek szépen Titeket, segítsetek valami jópofa frizurát találni nekem! :)

Előre is köszönöm!



#haj #lány #frizura #rövid haj #rövid női frizura
2016. dec. 2. 16:36
 1/6 A kérdező kommentje:

Ui: Mivel az utolsó szempont inkább hiúsági, ezért az nem baj, ha esetleg annak nem felel meg. :)

Képet is küldjetek!

2016. dec. 2. 16:48
 2/6 Szimeon ***** válasza:

Nehéz eset. Főleg, hogy az arckaraktertől sok függ - és ugye azt nem tudjuk, hogy milyen. Ha a zsírosodás a fő problémád, ajánlom, hogy minden nap mosd meg a hajad, az leoldja egy részét. Szerintem valami fiús frizura kellene. Az is tud nagyon vonző lenni - sőt, nekem pl. kifejezetten tetszik ha egy lány rövid frizurát visel.

[link]

2016. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, nagyon jó az oldal, amit ajánlottál! :) Találtam is pár ötletet.

(A véleményed a rövid hajról pedig kicsit megnyugtat. :D )


Azért, ha bárkinek eszébe jut még bármi, küldje nyugodtan! Minél több ötlet, annál jobb. :)

2016. dec. 2. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link] Az előre hosszabbodó frizura tetszik nekem a legjobban :)

2016. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hűha, sok jó kép érkezett, köszönöm! :)
2016. dec. 3. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!