Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fekete arcmaszk hatásos...

Melyik fekete arcmaszk hatásos miteszerekre? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Már több YouTube videón is láttam ezeket a miteszereltávolító, fekete, lehúzhatós arcmaszkokat és ki szeretném próbálni. Drogériában konkrétan ilyet nem találtam, Avonosat próbáltam (az nem fekete) és nem jött be. Ebay-en rákerestem, de több százféle van különböző árakon. Valaki már rendelt esetleg olyat, ami tényleg hatásos volt?

2016. dec. 6. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Igen, és nekem bevált. Elképesztő, mennyi mindent távolított el. Ezekből kettő fajta van. Az egyik ami ilyen tubusban van, a másik pedig ami pici zacskókra van osztva és csak az orrodra elég belőle egy. Mindenképpen a tubusost ajánlom. Én megkerestem a legolcsóbbat, amire jó a visszajeltés.
2016. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szimi_0523, megvan esetleg még a linkje, hogy pontosan melyiket rendelted? Nem szeretnék belefutni egy olyanba, ami olcsó, de kamu ajánlások vannak hozzá.

Köszi :)

2016. dec. 8. 21:10
 3/4 anonim válasza:

Annyit elárulok, hogy én is rendeltem ugye 10 tasakosat, ami volt 2100 +700 a kiszállítás, 10x 6 gramm. A lényeg, hogy én is azt hittem, hogy kell vagy 3 egyszeri alkalomra,de NEM! Egy bőven elég volt az arcomra :D

Mindenesetre ez a fajta tisztít, de a miteszert nem szedte ki nekem, szóval továbbra is keresem az igazit. :D

2017. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább fordulj kozmetikushoz.

Értem én, hogy csábító, hogy csak kihúzza a comedokat, de gondolj bele; amit olyan erőteljes nyomással lehet csak eltábvolitani, azt milyen erős húzással lehetne kiszedni? Konkrétan a bőrődnek is le kellene jönnie hozzá.

Továbbà igen, a lanugo szálakq. Ha azt rendszeresen leszeded, előbb utóbb megerősödhet. Ezért nem gyantáznak sokan szemöldököt, mert ha nem úgy kened fel, ész szétfolyik, akkor ott is megerősödhet a szőr, ahol nem akarjuk.

Én ezt tanultam, nem a levegőbe beszélek.

2019. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!