Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Varga Hajsampon"-ról tapaszta...

"Varga Hajsampon"-ról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hullik a hajam és úgy hallottam -s az eladó is azt mondta-, hogy ezt a sampont nagyon dicsérik .

Vélemények, tapasztalatok? :) SOS-be !



2016. dec. 31. 00:05
 1/2 A kérdező kommentje:

erről lenne szó, ha nem lenne egyértelmű valakinek:

[link]

2016. dec. 31. 00:07
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nincs tapasztalatom a hajsamponról, de ha hajhullással küzdessz, akkor tudok segíteni.

A stressz mellett vashiány és cinkhiány a leggyakoribb okok. Emellett az e vitamin, b vitaminok és az A vitamin megfelelő mértékű bevitele is fontos. A cinkből legalább 15 mg kell, ha az embernek hullik a haja.

A Planktur 39 tonik is jó, koffeines és segíti a hajnövekedést. Tapasztalat. A Planktur 38 sampon nagyon szárítja a fejbőrt. Egy lehető legnaturabb sampon nagyon jó. A Dr. Immun elvileg 100%ban természetes, de azt még nem próbáltam viszont nem olyan drága, 1250 Ft, Bio boltokan ill. patikában lehet megrendelni, de interneten is lehet valahol, de most nem tudom megmondani. Google tudja. :)

Drágább kiegészítője a vitamin és ásványianyagkúrának a Renokin hajtermékek lehetnek. Sampon, Balzsam és egy Spray. Az tuti, hogy már az első használat után szebb tőle az ember haja. Nem kereskedek vele, nem kell megrendelni, én is próbálom visszanöveszteni a hajamat,zerencsére elég sok sikerrel.

Anyukámnak a vitaminok és ásványianyagok mellett egy gyógyszertárban kikevert olcsó hajszesz segített. Szalicil Coprici Benzoicum van benne. Ha van még kérdés, szívesen válaszolok.

2017. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!