Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna nekem a világos...

Jól állna nekem a világos szőke haj?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 3. 09:09
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
65%

A szőke mindenkinek jól áll, csak meg kell találni a megfelelő árnyalatot, tónust. Lehet aranyosabb vagy rezesebb szőke, vagy hamvasabb is, nagyon sokféle szőke létezik pl a technika tekintetében is, egyöntetű, melíros, balayage, stb.

Nekem pl. eredetileg sötét hajam és sápadt bőröm van, és nagyon jól áll a szőke, életemben nem gondoltam volna, hogy jó lesz :D

2017. jan. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A sötét szemed mellett először különösen hatna, de próbáld ki!
2017. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2017. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A szemoldokod sotet, azt is befestened? A nagy barna szemeid miatt is jobban tetszik nekem a mostani hajszin :)
2017. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem igaz, hogy a szőke bármilyen árnyalata mindenkinek jól áll.- Vannak akiknek kimondottan borzalmas külsőt adna ha világos hajszíne lenne. A te esetedben is rossz hatást keltene a szőke haj, mert eleve sötét a szemed, szemöldököd, az összhatás úgy ahogy van. Esetleg világos barna vagy barnásvörös haj az jól állna. De a szőke nem. Arról nem is beszélve, hogy nagyon roncsolja a hajad, és a sötét hajad miatt nagyon hamar látszana a lenövés ami elég csúnya szokott lenni.
2017. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Én férfiként azt mondom próbáld ki,mert jól állna.
2017. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem se állna jól. Az 5. leirta.

Én inkább azt javaslom hogy egy kis rövid sportos frizurát próbálj ki.

2017. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
szerintem borzalmasan álna a sötétebb bőrödhöz és szemedhez. nem tudom, milyen az eredeti hajad, de gondolom az is jó sötét, így hamar csúnya lenövésed lenne. én nagyon max egy világosabb barnát tudnék elképzelni.
2017. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*áLLna bocs
2017. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se állna jól a szőke. Egy barnát viszont el tudnék rajtad képzelni. Amúgy a szőke tényleg nem áll jól akárkinek, ezt tapasztalatból mondom. Engem pont a fodrászom győzött meg hogy szőkítsük ki mert milyen jól fog állni, de hiába van fehér bőröm meg kék szemem, botrányosan szarul állt.
2017. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!