Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyulladt bőr szőrtelenítés után?

Gyulladt bőr szőrtelenítés után?

Figyelt kérdés
A karomat epilálni szoktam. Sosem történt még ilyen, de most utána egy foltban bedagadt a kezem, bepirosodott és égett, fájt. Másnapra begennyesedett. Nem mertem nagyon rá kenni semmit, max leragasztottam hogy semmi se érjen hozzá s fertőtlenítettem. A seb már szebb, válik le róla a bőr, most viszont mellette pattanások jöttek ki és azért fáj. Járt már valaki így? Lehetséges hogy baktérium került a szőrtüszőkbe? Csak erre tudok gondolni.. de akárkit kérdeztem senkivel nem fordult még ez elő. Valaki tapasztalat?

2017. jan. 3. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem gyantázás után fordult elő eddig 2x. De csak akkor, ha rendes gyantával csinálták és nem ezüstössel. Lehet nem jó már az epillátorod, cserélni kéne, plusz fertőtleníteni. Sajnos ezt ki kell várnod, míg magától elmúlik, többször fertőtlenítsd ott a bőrödet naponta!
2017. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!