Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajat kiengedve hogy...

Göndör hajat kiengedve hogy lehet normálisan hordani?

Figyelt kérdés

Csak frissen mosva,ha magától szárad meg,akkor áll valahogy a hajam, egy éjszaka alatt úgy elfekszem,hogy a teteje tiszta kóc,ha meg próbálom fésűvel igazgatni egy kicsit,biztos,hogy olyan hülyén fog állni,hogy azt már simán kiengedve nem tudom hordani,plusz inkább birka bundára hasonlít már addigra,mint rendes hajra és csak kivasalva tudom hordani kiengedve.Van valakinek ez ellen valamilyen ötlete,praktikája? Mert amúgy szeretném a göndörségét,ha nem lenne ennyire nehéz kezelni.

(Hátam közepéig ér kb. és viszonylag dús,erős szálú)



2017. jan. 3. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne fésüld, hanem nedves kézzel igazgasd el. Mennyire göndör?
2017. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alvashoz kosd fel konzyba a fejed tetejere
2017. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kontyba*
2017. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ha kiengedettel alszom,a tetejét elfekszem és sehogy sem áll,mert elnyomódik,vagy én nem tudom és ilyen 30 évvel ezelőtti tupírozott hajra emlékeztet. Ha meg kontyba kötöm,szintén kimennek belőle a hullámok kb. A hajam feléig és csak az alja olyan,ami inkább hasonlít gyenge göndörítős próbálkozásra,mint normál természetes hajra.
2017. jan. 3. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy lazán összefogom egy gumival, vagy befonom. Ja, és fésülni nem szoktam.
2017. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kíváncsi lennék, az amcsi színes bőrűek, akiknek aztán tényleg van göndörségük, milyen praktikákat használnak?
2017. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de minden tiszteletem az övék,hogy bármit is tudnak vele kezdeni és jól tudnak kinézni,ilyen mehezítő körülmények mellett :D
2017. jan. 6. 18:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy szoktam, hogy vizesen kifésülöm, teszek rá egy pici hajhabot, majd diffúziós hajszárítóval megszárítom. Alváshoz kiengedve hagyom, de igyekszek nem sokat rajta fetrengeni. Youtobe-on angulol vannak ilyen hajápolós videók.

De amit írtam az már félmegoldás lehet, mert félig afrikai vagyok (nem számít, hogy dogalmam sincs azok az emberek mit kezdenek a hajukkal) de biztos jó😂

2017. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is ez volt a problémám(meg talán az összes hosszabb göndör hajú lánynak) magtanultam úgy aludni, hogy a kiengedett hajamat(az egészet) oldalra vagy a párnám fölé teszem,és így nem fekszek rá:)
2017. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!