Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőr+ sok anyajegy,...

Fehér bőr+ sok anyajegy, lehet így szolizni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy hófehér a bőröm, ezért elkezdtem szolizni, ekkor is sok anyajegyem volt, de kb 1-2 év szolizás után még több lett a hátamon és a lábaimon. Nem tudom, hogy lehet-e összefüggés, vagy csak bemagyarázom magamnak. Sajnos nem találok olyan barnítókrémet sem ami nem narancssárga színt ad és az eléggé idétlen. Azon gondolkozom, hogy megint elkezdek szolizni, van okom aggódni?

2017. jan. 3. 19:37
 1/5 anonim válasza:
Ne kockáztass csak azért, hogy barnább legyen a bőröd. Ha valami baj lesz belőle, az azért nagyobb gondot okoz annál hogy fehér vagy. Nekem is ugyanilyen bőröm van, de próbáld meg elfogadni.
2017. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. A szoli még sötétebb bőrűeknek sem ajánlott, és igen, van összefüggés az anyajegy meg a szoli között. Felejtsd el. Vannak jó önbarnítók, vagy próbáld ki a spray tant.
2017. jan. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon megszaporodtak a szolitól. Pedig nincs hulla fehér bőröm ... én azóta nem járok, nehogy mégtöbb legyen.
2017. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nincs összefüggés! Az én bőröm és hófehér. Két kezemen meg lehet számolni, hányszor voltam életemben szoliban, és így is egyre több az anyajegy rajtam. Szerintem ez genetika.
2017. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
inkább ne zavarjon, mindenki a természetes bőrszínével a legszebb, ráadásul a szolárium bizonyítottan rákot okozhat, és nagyon világos bőrűeknek különösen veszélyes. nekem is nagyon világos bőröm van, nem mindig egyszerű így az élet, de elfogadtam, és így szeretem a megjelenésem :)
2017. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!