Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves fiú vagyok és szőrös...

14 éves fiú vagyok és szőrös a hátam mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nem durván csak a fenekemnél 10-15cm magasan van ott szőr de sajnos fekete. 3 variáció közül akarok dönteni vagy így hagyom vagy csak a hátamról borotválom le vagy a fenekemről is. Szerintetek melyik lenne a leg esztétikusabb.

2017. jan. 3. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyedben a hátról és fenékről is leszedném. De a borotválás helyett jobb ha legyantáztatod. :) Tartósabb lesz, és simább is. :)
2017. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én borotválom onnan és a fenekemről is.f.
2017. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne borotváld mert erősebb és sötétebb lesz, aztán csak nézel, hogy mi van. Kozmetikus a megoldás, vagy anyukádat megkéred, ha ügyes vagy akkor te megpróbálod, habár érdekesen lehet kivitelezni szerintem. És csak a hátadról, ilyen fiatalon még felesleges szerintem a fenekedről, úgysem nézi senki csupaszon, viszont nyáron a hátad már neccesebb a strandon.
2017. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kicsi a terület, kibírod a gyantázást. Igen, fájni fog. De: 3-4 hét múlva kell csak újra megcsináltatnod + egyre csibepihébb lesz az új szőrszál.


Vannak kozmetikusok, akik házhoz mennek, és akár kényesebb, szégyenlősebb kezelést is csinálnak, pl. a nő mellett a férfit is, v. a vendég időhiánya miatt.

2017. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!