Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek az ilyen fajta...

Mit tegyek az ilyen fajta hajjal? 15/F

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy bármit csinálok a hajammal pl felállítom, vagy oldalra szeretném állítani nem marad meg csak addig amíg nem fújja a szél vagy nem ér hozzá a kapucni. Próbáltam azt is levagattam hogy feltudjam állítani de amire kierek állomásra már oldalra áll. Egyik oka az lehet hogy nagyon ritka a hajam. Naponta mosnom kell mert fél nap alatt bezsirosodik. Mit lehet ezzel tenni? Esetleg valami hajlakk vagy valami ami megtartja a hajam esetleg valami dúsító vitamin? Vagy valami haj "stílus" ilyen fajta hajra?!

2017. jan. 4. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A ricinus olaj erősebbé teszi a hajat, mármint egészséges lesz tőle, szóval egy próbát megér.

Használj zsíros hajra való sampont, és szerintem ha fel szeretnéd állítani akkor használj hajzselét.

2017. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vágd le egy divatos nagyon rövid fazonra. David Beckham-nek voltak fiatalabb korában jó frizkói.
2017. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

A mindennapi hajmosást kerüld!

Attól csak még zsírosabb lesz a hajad és elkezd hullani.

Én vax-ot tennék rá mert az megtartja,viszont csak mértékkel.

Az előttem levőnek igaza van,én lány vagyok és bejönnek a rövidebb hajú fiúk.

18/L

2017. jan. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!