Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek volt már Keratin...

Akinek volt már Keratin kezelése (! ) Milyen lett a végeredmény? Milyen időközönként jártok? Akinek babahaja van, azon is segít hosszútávon?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 16:26
 1/4 anonim válasza:
Nagyon nem ajánlom! Nekem egy 2 hét után semmi nem látszódott(mondjuk elég erős a hajam) és amelett,hogy tönkre teszi a hajat utánna nagyon gyorsan zsírosodik is! És ez nem a fodrász hibája volt mert egy mesterrel csináltattam.Én többet nem mentem inkább vasald minden nap ne sajnáld rá az időt jobban megéri!
2017. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem Kemon Unamy Seta termékekkel csinálta meg a fodrászom a Natural változatot, tehát nem az egyenesítés volt a cél (ez a kezelés egyáltalán nem teszi egyenesség a hajat, csak ápolja), az én hajam amúgy is egyenes, minimális hullámmal, és pont a babahajaim pöndörödnek alapból elég bénán.


Vékony szálú, szőkés-barna hajam van, nincs festve. Télen mindig száraz, fénytelen, bármit is kenek rá.


Az eredmény: érezhetően vastagabb lett a hajam, van neki súlya, tartása. Sokkal fényesebb, és selymesebb, nagyon könnyű vele bánni - vizesen is. A babahajaim se pöndörödnek össze-vissza, ha feltűzöm, mert lett egy rugalmas tartása a hajamnak. Formázni is sokkal könnyebb, én szeretem betárcsázni, szép, rugalmas hullámokat kapok. 2 hónappal ezelőtt csináltattam, teljesen elégedett vagyok vele, máskor is meg fogom csinálni.


Sokféle terméket használnak a fodrászok, és nagyon nem mindegy, kire bízod a hajadat. Az én fodrászom Kemonos oktatófodrász, és mondta, hogy némelyik fodrász olyan kapitális hülyeségeket csinál, hogy hihetetlen. Pl. leégeti a vendég haját a simítós verzióval.

2017. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is, erősítés képpen vállaltam be. Tört; hiába vágtam, kezeltem, vigyáztam rá, stb.. + nagyon vékony szálú, sok - sok babahajjal. Állandóan, még a fésülködéstől is feltöltődött! Kifésulni pedig, szinte lehetetlen volt, fájt és kijött mindig egy csomó hajam. Volt, hogy sírtam!

A fodrász nagyon ügyes! Alapos is, négy órán át csinálta, többször átmosta, stb... :D Eddig nagyon bevált!

Olvastam, hogy havonta - kéthavonta, ajánlott elmenni a fodrászhoz és kérni egy keratinos hajmosást, + maszkot! Illetve, hogy fél évente kb ismételni kell. De olyat is mondtak, hogy 3 hónap. Nekem nagyon hosszú a hajam, 10.000 .- / kezelés, ismerettségi kedvezménnyel. :)

Melyik éri meg? Vagy hogyan kell, hogy Továbbra is szép maradjon, de ne legyen agyon kezelve és ne 100.000.- et vigyen el??

2017. jan. 19. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vettem itthonra Kemon Unamy Seta termékeket (sampon, balzsam, fluid), és egyelőre elég jó a hajam. Én azt tervezem, hogy tavasszal és ősszel fogom megcsináltatni, mert ilyenkor szokott kifejezetten gáz lenni a hajam.
2017. jan. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!