Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátnöm rábeszélt, hogy...

A barátnöm rábeszélt, hogy borotváljam le az intim részemen a szört, mert szerinte minden csaj ezt csinálja, most elöször csináltam elötte soha másnapra eszméletlenül égetett és viszketett van valami krém rá még vissza nö?

Figyelt kérdés
Többet én szerintem ki hagyom az biztos 16/L
2017. jan. 6. 18:34
 1/3 anonim válasza:
azért érzed azt mert először csináltad..ez elfog múlni nyugi :) először pöttyös is szokott lenni ,de az is elmúlik idővel , addig níveával kend vagy hasonló krémmel , ami enyhíti
2017. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%

Egy biztos: télen nem jó teljesen csupaszra borotválni,csak egy kicsit igazítani rajta ollóval,mert így sokkal könnyebben felfázhatsz.

De ne ijedj meg, szépen lassan vissza fog nőni és a viszketés is el fog múlni.

2017. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg csináld továbbra is, hagy szokja meg a bőröd. Eleinte mindenkinek ilyen. Igaza van a barátnődnek, mindenki borotválja.
2017. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!