Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy lánytól rendeltem európai...

Egy lánytól rendeltem európai póthajat, azt írta, hogy 1 hónapig használta csak, erre futura hajat küldött, nem válaszol. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy futura?
2017. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szintetikus
2017. jan. 7. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. De ha nem azt kaptad amit rendeltél és nem válaszol az eladó akkor sajnos nincs mit tenned SAJNOS semmi esélyed és oda a pénzed, mondjuk végül is kaptál valamit de az használhatatlan és nem olyan minőségű....De a csaj eltűnt a pénzeddel. talán úgy találhatod meg, ha ugyan úgy rákeresel azon az oldalon erre a póthajas dologra és hátha megtalálod a hirdetését és másokat is ezzel akarna átverni...
2017. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Feljelenteni nem lehet?
2017. jan. 7. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod az igazi nevét?
2017. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert ha tudod és nagy értékben károsított meg akkor elképzelhető hogy egy feljelentés is segítene.
2017. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudok 1 nevet, 1 bankszámlaszámot.

15 ezer a károm.

2017. jan. 7. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kiröhögnének, 15 ezer forinttal senki nem foglalkozik manapság

Többet érsz azzal ha megtudod a címét és kiveritek belőle a pénzt

2017. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vedd igenybe a chargeback eljarast
2017. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel!

Barátomat is átverték már, 20ezerrel. A srácot elkapták, tárgyalás ia volt,pénzt visszakapta. Srac felfuggesztettet kapott. Ne hagyd magad! 15 ezer is penz!! Nem kis penz az sem.

2017. jan. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!