Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágás! Szerintetek eljött...

Hajvágás! Szerintetek eljött az idő a változásra?

Figyelt kérdés

Nyolc éve semmi nem történt a hajammal a frissítő hajvég-levágásokon kívül, és már kezdem nagyon unni. Erősen gondolkodom a levágásán (úgy kb. vállig, vagy nem is tudom; csak legyen vele valami új) de azért persze nehezen válik meg tőle az ember. Hát évek "munkája" van benne...

A környezetem is úgy van vele, hogy olyan szép hosszú, kár lenne érte, én meg félek, hogy megbánnám. Viszont így meg olyan semmilyen az egész. Nem vagyok az a fonogatós-felkötögetős csajszi, aki tudna vele bármi érdekeset csinálni, leginkább folyton csak lóg szegény...

Na. A kérdés lényegében a következő. Ti vágnátok? Vannak itt olyanok, akik hosszú hajról váltottak rövidre, és pozitív az élmény? Vagy éppen negatív?

Köszönöm a tanácsokat előre is :---)



2017. jan. 7. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt te érzed. Ha már unod és te vágatni akarod akkor csináld, ne mások befolyásoljanak. Először szerintem próbáld meg, hogy csak kicsit vágatsz belőle (nem csak hajvég, hanem azért látszódjon :) ) és ha úgy gondolod tovább mennél akkor tovább vágatod. A haj visszanő, nem gyorsan ez tény de mindig van idő visszanöveszteni. Ki kell próbálni új stílusokat főleg ha már unod a régit, amíg nem próbálod ki addig nem fogod tudni, megérte -e.
2017. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyire hosszú a hajad? Tudnál esetleg mutatni egy képet hátúlról? Kíváncsi vagyok hogy kb. milyen állapotban van a hajad, addig nem igazán tudok véleményt mondani, hogy hogy lenne jobb. :)
2017. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány centi most a hajad, meddig ér?
2017. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 miracica válasza:
Nekem derekamig ért a hajam és levágattam a vállamig és nem bántam meg. Azóta csak a hajvégekből lett időnként vágva és kb. A lapockámig ér, de most szeretném egy kicsit növeszteni. Milyen gyorsan nő
2017. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 miracica válasza:
Előző vagyok. A hajad milyen gyorsan nő, mert nekem nyáron lett levágva és gyorsan nő???
2017. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 miracica válasza:
Végül levágattad a hajad????
2017. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez is meghalt vésés közben
2017. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!